Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 44 komentářů

Zobrazit od data
 •  04. 11. 2018, 13:19 • 
(0 odpovědí)

Hra Sigmy
Nemůžu si pomoct, ale hra Sigmy je špatná. Můžeme jásat, že se podařilo otočit zápas v Karviné. Že se včera podařilo srovnat v poslední minutě, ale něco je špatně. Prokazuje to naše prohra doma s Baníkem a ještě více s Bohemians, které mimochodem také otočili zápas z 2:0 na 2:3, ale v náš neprospěch. Oni prostě odhalili hru Sigmy a jednoduše naše hráče přehráli. Jestli se někomu líbil včera první poločas, tak jedině fanouškům Opavy. Až ve druhém poločase hráči začali hrát jinak, než mají naordinováno a zápas srovnali. A jestli to naordinováno nemají, tak svého trenéra neposlouchají a to je také špatně. Něco prostě nefunguje a na první poločas se nedalo dívat. Není náhodou, že se na tribuně ozýval pískot.Hra Sigmy
Nemůžu si pomoct, ale hra Sigmy je špatná. Můžeme jásat, že se podařilo otočit zápas v Karviné. Že se včera podařilo srovnat v poslední minutě, ale něco je špatně. Prokazuje to naše prohra doma s Baníkem a ještě více s Bohemians, které mimochodem také otočili zápas z 2:0 na 2:3, ale v náš neprospěch. Oni prostě odhalili hru Sigmy a jednoduše naše hráče přehráli. Jestli se někomu líbil včera první poločas, tak jedině fanouškům Opavy. Až ve druhém poločase hráči začali hrát jinak, než mají naordinováno a zápas srovnali. A jestli to naordinováno nemají, tak svého trenéra neposlouchají a to je také špatně. Něco prostě nefunguje a na první poločas se nedalo dívat. Není náhodou, že se na tribuně ozýval pískot.http://www.sigmafotbal.cz/diskuse/

Nebo se můžeme domluvit s budoucími soupeři, že zápas začne stavem 0:2 proti Sigmě a pak začnou hráči hrát od začátku.
http://www.sigmafotbal.cz/diskuse/


Nebo se můžeme domluvit s budoucími soupeři, že zápas začne stavem 0:2 proti Sigmě a pak začnou hráči hrát od začátku.

 •  19. 03. 2018, 09:13 • 
(0 odpovědí)

Mě se fotbal současné Sigmy vůbec nelíbí. Důvodů se vždycky najde spousta. Já tomu co jsem viděl říkám " pěší fotbal."

 •  13. 12. 2017, 08:54 • 
(0 odpovědí)

Vynikající akce. Punčování pro Blanickou byla určitě podařená akce. Dokonce se za pultem střídaly osobnosti podle plánu. Klobouk dolů, nejsou to žádné primadony, ale normální lidi jako my. Ovšem umějí hrát fotbal a za to co nám ukázali v této sezóně a konec konců i v té minulé, když projeli národní ligou jako nůž máslem, jsem jim mohl osobně poděkovat.
Můj vnuk má určitě bohatý vánoční zážitek. Když se ve zprávách dověděl, že nám odchází Tomáš Chorý do Plzně, tak to obrečel a najednou se s ním mohl vyfotit, má podepsaný kelímek od punče, který si od něj osobně koupil. No, zážitek na celý život.
Trochu mne překvapilo, že paní, které zřejmě stánek s punčem patřil, nepochopila, že tam jsme kvůli fotbalistům. U ostatních stánků bylo prázdno, ale před tím jejím dav lidí. Přesto jsem byl svědkem toho, jak vynadala Tomášovi Chorému a Lukášovi Kalvachovi za to, že rozdávají podepsané fotografie a zdržují prodej punče. Nakonec mi Lukáš tajně jedno foto pro vnuka podstrčil, aby to ta paní neviděla. No srandy kopec. Ale Lukášovi moc děkuji a kluk má v pokojíku fotku a kelímek od punče s podpisem obou našich hvězd. Všem vám moc děkuji za povedenou sezónu a tuto akci také. Jiří Zais

 •  25. 10. 2017, 07:28 • 
(0 odpovědí)

Sigma vypadla v poháru s Jabloncem. Je to škoda, ale to není žádná tragédie, konec konců vždy musí jeden vypadnout. To je sport. Ukázalo se však, že ta lavička není až tak silná jak si myslíme. Všimnul jsem si však něco jiného. Sigma hodně hraje tak, že zadáci na sebe lákají protihráče přihrávkami mezi sebou několikrát opakovanými. No, nedá se na to koukat. A ještě ke všemu, když na sebe včera ty hráče z Jablonce nalákali, tak z toho měli dost často problém. To asi nebude ta správná cesta. Chtěl bych připomenout, že s touto taktikou si přivodila reprezentace pod vedením trenéra Vengloše na MS ve Španělsku pořádnou ostudu. Trenér Jílek ještě tenkrát asi fotbal nesledoval, tak bych ho chtěl upozornit, že to tady už bylo a nedopadlo to dobře.

 •  16. 09. 2017, 19:42 • 
(0 odpovědí)

Bravo, bravo, bravo. Jako dlouholetý fanoušek Sigmy, musím konstatovat, že jsme si to za tu bídu v posledních letech zasloužili. Vidět pět gólů na hřišti soupeře v první lize, to tady už dlouho nebylo. Klukům musíme poděkovat, poblahopřát a držet palce, ať se daří, jen tak dál.
Jeden postřeh na závěr mého příspěvku. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale v Karviné, za stavu 0:2, tedy pro Sigmu. Ve chvíli, kdy karvinští hráli opravdu pod psa. Tak jim fanouškové fandili. Povzbuzovali je. To bych chtěl zažít někdy v Olomouci.

 •  21. 08. 2017, 11:32 • 
(0 odpovědí)

Už je to zase za naše SIGMA. Kluci bojují a umí to. Jen tak dál. Mám jen malou prosbičku. Když dáváte tři góly do brány před prázdnou tribunou, dejte také tři před tou tribunou, kde jsou diváci, ať je to spravedlivé. S pozdravem Jiří Zais a držím palce.

 •  11. 05. 2017, 08:12 • 
(1 odpověď)

Přednostně ano, ale kam????

 •  04. 05. 2017, 07:13 • 
(0 odpovědí)

Blahopřání k postupu. Věřil jsem vám a dokázali jste to. Není to tak jednoduché, jak to vypadá. Nejedno mužstvo které sestoupilo, se již do ligy nevrátilo. Sigmě se to podařilo již dvakrát za sebou, což svědčí o kvalitě týmu a celého zázemí, ale po třetí to raději nezkoušejte.

 •  20. 10. 2016, 12:29 • 
(0 odpovědí)

K tomu se musím přidat. Šimon Falta se lepší zápas od zápasu a také jsem jej viděl s despektem. Ukazuje se, že trenér ví o hráčích víc, než my fandové.

 •  20. 10. 2016, 06:27 • 
(0 odpovědí)

Musím se přidat. Také se mi včerejší zápas líbil. Chvilkama bylo vidět, že hraje prvoligová Sigma s druholigovým klubem. Jen tak dál, držíme palce a zase přijdeme. Na fotbal brávám s sebou vnuka a moc se mu to líbí, tak mu nekažme představy o fotbale. Vnuk má sedm let a stále nemůže pochopit, jak mohla Sigma vypadnout z první ligy, když naposledy dala šest gólů. První zápas totiž viděl ten s Teplicemi. Mezi námi, já mu to vysvětlit neumím.

 •  06. 10. 2016, 10:22 • 
(0 odpovědí)

V utkání proti Táborsku se ukázalo, jak je důležitá záloha. Byly chvíle, kdy si Housky vzpomněl na náplň své práce v mužstvo a konečně hrál to, co od něj všichni očekáváme. Tvoří hru! A když on funguje, tak se přidá i Plšek, Falta, Zahradníček a hned je to o něčem jiném. Je jasné, že hra mužstva nemůže ležet na jednom hráči, ale tvůrce hry je převelice důležitá osoba. Najednou nám funguje záloha. Pak už není ta dřina, co každé utkání odvádí Chorý v útoku tak marná. Přidá se i Petr a najednou dáváme góly.
Obranu máme zřejmě nejlepší v národní lize už stabilně. Chybí dva hráči a stejně to skončilo s nulou. Je pravda, že Škerlemu občas odskočí balon někam, kam právě nechtěl, ale vždy se nachází přesně tam, kde má být. To je zkušenost, to se naučit nedá. Naproti tomu je velkým příslibem pro Sigmu Jemelka.
Bylo by to úžasné, pokud by to hráčům vydrželo celý zápas. To se tedy zatím nestává, ale do chvíle, než dala Sigma první gól, to byla opravdu po dlouhé době lahůdka. Tak že, jen tak dál a prodlužovat ty chvilky, kdy je to pěkná podívaná a naproti tomu zkracovat ty chvilky, kdy se na to nedá koukat. Držím všem palce, hlavně Davidovi Houskovi, ať už hraje to na co má a převezme tu úlohu dirigenta.

 •  01. 10. 2016, 11:36 • 
(0 odpovědí)

Konečně hráči pochopili, že když nebudou bojovat, tak to nepůjde. K další výhře v řadě gratuluji a uvidíme co bude dál. Moje pochybnosti o svých kvalitách ještě nerozptýlili. Jiří Zais

 •  21. 09. 2016, 17:32 • 
(1 odpověď)

Asi jsou všechny naše lamentace marné. Začínám si myslet, že v klubu nejsou peníze, proto si nemůže dovolit nakoupit hráče a najmout jiného trenéra. Bojím se, že to co jsme viděli v úterý, tu bídu a nemohoucnost hráčů, se hned tak nezlepší. Musíme se připravit na to, že v Olomouci kvalitní fotbal skončil. Pokud očekáváme brzký návrat do fotbalové elity, tak budeme zklamaní. To, co se dělo v pohárovém utkání na hřišti je jen předzvěst časů příštích. Sigma nemá kvalitní náhradníky. Lavička je tak ještě o třídu níž, než to co hrajeme. Základní sestava zatím nepřesvědčila výkonem. Chlubíme se, že jsme ještě neprohráli? No ale to je málo a proti jakým soupeřům? Práci trenéra nehodnotím, protože nevím, co má vlastně k dispozici. Proto si myslím že problém je jinde, než jen na hřišti, jinak by už jistě odpovědní učinili takové ostudě přítrž. Nebo NE?

 •  06. 08. 2016, 08:35 • 
(0 odpovědí)

Kam jste nám schovali naši Sigmu? A koho jste to oblíkli do dresů naši Sigmy? Koho jste to posadili na lavičku kde sedávali osobnosti jako Brikner, Uličný,........?????? Hanba všem, kteří to způsobili !!!!!!!!!!

 •  25. 04. 2016, 09:31 • 
(0 odpovědí)

To vypadá, že ti kluci nic nechápou. V článku „Rozhodl špatný vstup do utkání” mluví dotazovaní hráči, že prohráli, protože nezvládli vstup do utkání. To je sice pravda, ale jen část. Všichni jsme viděli, že si přijeli zahrát fotbálek do MB. Jak je napsáno přede mnou. I komentátoři přímého přenosu se pozastavovali nad tím, jaké má Sigma nasazení. Já jsem jenom fanda, ale věřím tomu, že lidé od televize fotbalu rozumí. Pokud to nevidí fotbalisté Sigmy, tak se s tím opravdu medá hnout.

 •  10. 04. 2016, 20:56 • 
(0 odpovědí)

Taky jsem z výkonů Sigmy zklamaný. Ale Liberec je na třetí příčce hned za Spartou a Plzní. Sigma momentálně nemá na to, aby proháněla špici tabulky. Jasně že už je skoro pozdě, když se nebodovalo tam, kde se mělo.
S tím že to bude zázrak, pokud se Sigma zachrání, souhlasím. Taky se budu, ač ateista modlit. Na druhou stranu, je to už několik let trápení. Třeba se musí pročistit krev, aby tu bylo zase mužstvo pro první ligu.
Teď musí Sigma doma vyhrávat. No, tak to bude zase drama. Slavka je hned za Libercem. Aspoň se uvidí, jestli na tu ligu máme, nebo ne. http://www.sigmafotbal.cz/diskuse/

 •  13. 03. 2016, 20:48 • 
(0 odpovědí)

Dopadlo to špatně, jak jsme viděli. Tentokrát bych bojovnost hráčům nevytýkal. Zarazilo mě něco jiného. Za stavu O:1 střídal trenér snad jediného útočníka Sigmy, který by mohl dát gól. Mahmutovič je typ hráče, který nemusí hrát celý zápas nic, ale když se dostane do šance, gól dá. Asi neplnil pokyny trenéra před zápasem. Nebo ten rozbitý nos? Všiml jsem si, že hráč odešel hned do šatny, trenér mu ruku nepodal, protože hráč k němu ani nešel. Někdo z těch dvou byl se střídáním nespokojen. Mahnutovič se do šance do 60´ nedostal. Proč? To je jiná otázka. Všiml jsem si však, že jak Navrátil, tak Ordoš se snažili mu tam ten balon dát. No, nevyšlo to. I ostatní hráči v záloze sváděli urputné souboje, Plšek a Falta zcela určitě Spartu zaskočili. Ševčík hrál slibně. Buchta vynikající. Ovšem obrana? To je katastrofa. Jak může někdo dělat kličku Krejčímu na hranici vápna? Radakovič zahraje spoustu akcí perfektně. V každém zápase však udělá hrubku, po které padne gól. Na takového obránce není valné spolehnutí.
Upřímně řečeno, se Spartou jsme moc body nečekali. Naděje na udržení tady pořád je. Nejhorší by bylo, to teď zabalit a smiřovat se s druhou ligou. Ovšem práce má před sebou celý realizační tým, včetně majitelů, opravdu hodně.

 •  11. 03. 2016, 08:14 • 
(0 odpovědí)

Přečetl jsem si články v novinách, na které nás upozornil Radek Nečas, a posmutněl jsem. Prošel jsem si příspěvky v této rubrice a jsem stále více rozčarovaný, ne z toho, co tam fanoušci píší, ale o čem tam píší. Při pohledu na ligovou tabulku na mě padá deprese a při vzpomínce na poslední ligové zápasy, se propadám do čirého zoufalství.
Tady něco nehraje, tak kvalitní příprava. Vítězství s předem dohodnutými a pečlivě vybranými soupeři. Co je ve věci? To přece není jen tak?
A pak mi to došlo. Vždyť Sigma získala významnou posilu z Plzně. Co když byl uzavřený tajný pakt mezi Plzní a Olomoucí, že Sigma pomůže Viktorce vyhrát ligu tím, že doma porazí Spartu???
Něco na tom může být, vždyť úroveň posledních zápasů bila tak bídná, že to nemůže být nic jiného, než maskovací manévr. Pravděpodobně šlo o to, aby Sparta, ještě frustrovaná z remízy s evropským velkoklubem, přijela do Olomouce nepřipravená a hrubě podcenila soupeře. Jenže, tady, se rozjede z vršku, narazí na modrou lavinu a rozbije si dr… a v tom jsem se probudil. PS: autor je nepolepšitelný snílek, i když…. v neděli v podvečer uvidíme.

 •  06. 03. 2016, 21:12 • 
(0 odpovědí)

Tomu nerozumím. Ve vyjádření trenéra Jihlavy po zápase zaznělo, že paradoxně vyhráli, po nejhorším výkonu jara. Trenér Jílek nás stále ubezpečuje, že „tam vidí tu kvalitu“, ale nás porazil tým z pásma ohrožených, který se vlastně ani moc nesnažil. Tak co to tam ten trenér vlastně vidí?

 •  21. 02. 2016, 11:12 • 
(0 odpovědí)

S Jihlavou samozřejmě hrajeme venku (to jsem se upsal), ale jestli ten zápas nevyhrajeme, tak pak už nevím s kým.

Poslední aktuality

Děti na Sigmu! Na zápas proti Mladé Boleslavi zveme fotbalovou mládežDěti na Sigmu! Na zápas proti Mladé Boleslavi zveme fotbalovou mládež
| 04.10.2023
Šíp, Proniuk a Nechvátal nominováni do reprezentačních výběrůŠíp, Proniuk a Nechvátal nominováni do reprezentačních výběrů
| 04.10.2023
Janotka: Klukům nemám co vyčíst. Výkon se nepotkal s výsledkemJanotka: Klukům nemám co vyčíst. Výkon se nepotkal s výsledkem
| 02.10.2023
Béčko prohrálo s Duklou. Zápas rozhodl jediný gólBéčko prohrálo s Duklou. Zápas rozhodl jediný gól
| 02.10.2023
V prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé BoleslaviV prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé Boleslavi
| 02.10.2023
Žákyně prohrály se Slováckem. Béčko nestačilo na Uherský BrodŽákyně prohrály se Slováckem. Béčko nestačilo na Uherský Brod
| 02.10.2023
B-tým v pondělní dohrávce vyzve pražskou DukluB-tým v pondělní dohrávce vyzve pražskou Duklu
| 01.10.2023
Devatenáctka i sedmnáctka nestačily na PlzeňDevatenáctka i sedmnáctka nestačily na Plzeň
| 01.10.2023
Sigmačky těsně prohrály s Duklou PrahaSigmačky těsně prohrály s Duklou Praha
| 01.10.2023
Jílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gólJílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gól
| 30.09.2023
Beneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaněBeneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaně
| 30.09.2023
Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3
| 30.09.2023
Pozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacímPozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacím
| 29.09.2023
Očekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve BaníkOčekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve Baník
| 29.09.2023
Pospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohouPospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohou
| 28.09.2023
Osmnáctka i šestnáctka porazily v předehrávce ZnojmoOsmnáctka i šestnáctka porazily v předehrávce Znojmo
| 27.09.2023
Program týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s DuklouProgram týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s Duklou
| 27.09.2023
Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku! Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku!
| 26.09.2023
Nabitá fanzóna před Baníkem! Občerstvení, autogramiáda a soutěžeNabitá fanzóna před Baníkem! Občerstvení, autogramiáda a soutěže
| 25.09.2023
Pohárový zápas proti Žižkovu začne o tři hodiny pozdějiPohárový zápas proti Žižkovu začne o tři hodiny později
| 25.09.2023


OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná