Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 142 komentářů

Zobrazit od data
 •  04. 10. 2018, 16:34 • 
(1 odpověď)

Komuniké ze zasedání KR FAČR ze dne 2.10.2018

4) FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc

V 77. min. se rozhodčí Zbyněk Proske dopustil chyby, když nesprávně vyloučil hostujícího hráče za surovou hru. Hráči měla být udělena žlutá karta za bezohledný zákrok.

A dnešní zasedání????? KR FAČR
A ta banda z FAČRU v čele z Chovancem -velký Sparťan - Faltovy dala stopku na jeden zápas
Jsem zvědv zda se vedení Sigmy proti tomuto odvolá, je to do očí bijící co je to za bandu.
To že je Sigma systematicky poškozovaná jsme si zvykli ale toto je drzá nehoráznost. Jo tak se vrací důvěra v český fotbal a tímto chtějí fanoušky klubů přesvědčit že jdeme tou správnou čistou cestou.

 •  29. 09. 2018, 21:11 • 
(0 odpovědí)

Jak reagovat??? co říci na mač který naši borci nezvládli. Lituji Jílka a myslím že pokud to půjde takto dál,bude nahrazen,jen je otázka,zda je to v něm ,nebo v těch co jsou na hřišti.
Liberec byl lepši to je bez debat,jen je otázka jak dál a jak se zvednout???
Hráči jsou pomalí,nevěří si a myslím že ztratili i tu potřebnou vůli.
Posili nehrají a není kde vzít něco kvalitnějšího než se pohybuje na hřišti.
Tato sezona bude zase o nervech a utrpení.
A co mi fanoušci??? Zbývá nám jen doufat .

 •  15. 09. 2018, 19:03 • 
(0 odpovědí)

Opět bez důvodu k radosti.
Kolik bodů jsem si představoval??? Ano minimálně 9 ale tedˇ je to jedno.
Dnešní hra ?? 20 minut to docela šlo,pak ??? a druhá Půle??No soudný fanoušek si odpoví sám.
Snad alesponˇ tu Duklu doma porazí??????

 •  26. 08. 2018, 20:07 • 
(1 odpověď)

Co na dnešní zápas říci??? myslím že nemá cenu nic říkat.......
A pokud je fanoušek soudný,musí být kritický a z myšlenkou jak letos dopadneme,musí doufat že nebudeme okupovat poslední příčky. Alibisticky se chlácholit Sevillou nejde matematika je neuprosná. 6 zápasů 3 body. Nelze nic než doufat.....

 •  26. 08. 2018, 11:11 • 
(0 odpovědí)

Mač ze Sevillou velká paráda,klobouk dolů a gratulace z poděkováním, za odvedený výkon.
Dnes v Jablonci očekávám 3 body a stejný výkon . Jsou potřeba

 •  01. 05. 2018, 16:09 • 
(0 odpovědí)

Musím také poblahopřát ,fotbal to byl pěkný a je vidět že nepovedené zápasi jsou zapomenuty,je to potřebe potvrdit doma.

 •  18. 04. 2018, 09:39 • 
(0 odpovědí)

Komentovat poslední zápas?? Jablonec byl lepší a díky Buchtovy nebyla ostuda.Od toho tam také je.Jediné pozitivum.
Čeká nás Baník který ač na sestupu-zatím,se zvedá a i na jeho hře je vidět že jde forma nahoru a hlad po vítězství je velký.Co nám zbývá???Vrátit se s pokorou k prvnímu zápasu na jaře z Plzní a zkusit takto hrát.Jílek by měl přestat experimentovat ze sestavou,i když někteří borci mají k podzimním výkonům dál než se zdá a zkusit asponˇ ty naše automatizmy nastartovat.Pokud doma nebudeme plně bodovat,není nic lepšího než hráče kteří formu nemají,nahradit našim mládím aby také měli nějaké zkušenosti a pomalu se připravovat na další ročník.Neb ten bude jiný díky změnám,kdy bude daleko těžší udržet se v lize

 •  08. 04. 2018, 10:03 • 
(0 odpovědí)

Myslím že je potřeba si přiznat na rovinu jak to je.Včerejší zápas špatný!!!! Málo pohybu,scházela agresivita,touha vyhrát,sám Jílek po zápasovém rozhovoru toto naznačuje.Je potřeba si přiznat že na lepší umístění nemáme,respektive máme,ale chutˇ a motivace je laxní a hráči to prostě asi berou tak,že máme nahráno tak spadnout nemůžeme.Čeká nás Jablonec Sparta Baník což nevidím dobře,počítám ze ztrátou bodů a pak,?? když se fanoušek zamyslí nad dosavadním průběhem,musí si přiznat že místo kolem 10 bude spravedlivé a reálné. Je to škoda ale i realita.Berme to tak že borci momentálně nejsou na tom tak že by chtěli víc

 •  01. 04. 2018, 12:59 • 
(0 odpovědí)

Také jsem Řezníčka kritizoval,ale vyšlo mu to a ukázal že bude li makat a pracovat pro tým ,může být přínosem,jen je potřeba to potvrzovat,Výkon byl asi nejlepší z jarních kol a snad se střelecká impotenci podařilo porazit a bude trvat produktivita ve všech zápasech ,které ještě přijdou.Plzenˇ i Sparta ztratila tak i to by mohlo být dostatečné pozitivum,pro další boje.Je potřeba to potvrdit a Jihlavu doma porazit.

 •  25. 03. 2018, 14:44 • 
(0 odpovědí)

Vcelku jde s Tebou souhlasit ,jen z rozdílem že hráč typu Řezníček,by měl Golové situace řešit z přehledem,navíc má problém udržet balon když se k němu dostane ,což byl případ chorého,vybojoval balon,udržel a dokázal konstruktivně přihrát.Navíc dokázal v souboji uspět,z čehož pramenilo držení míše.To je ten rozdíl.To že naši borci nemají takovou kvalitu jako na podzim je bez debat,proto se nedaří.Myslím že by nebylo asi od věci začít nasazovat do utkání mladé ,aby si zkusili dospělí fotbal,jsme zachránění,tak zde je ta největší možnost ,jak je postupně zapracovat do mužstva.Řezníček v létě odejde a není nikdo kdo by přebral jeho roli.Šikovných mladých třeba i z 19 máme dost ,tak proč už třeba tedˇ nezkusit a pomalu se chystat na příští ročník.Co se týká Řezníčka,i já měl větší očekávání,bohužel padla deka nejen na něj tak je potřeba to akceptovat.On v Létě odejde a co dál???? Návod jsem napsal a i kdyby jsme šli cestou poháru,nemáme mužstvo nato abychom se tam nějak udrželi a nejsou ani finance na nákup posil.

 •  18. 03. 2018, 15:51 • 
(0 odpovědí)

Nemá smysl komentovat včerejšek,zima jako na Sibiři a tak se čekalo zda nás gol a výhra zahřeje.Bohužel,opět laciný gol pro soupeře a tak padáme dolů tabulkou.a myslím že je to dost vypovídající 5 jarních zápasů a kolik že to bodů????
Nevím zda Řezníček je to pravé co by nám mělo body přinášet,včera šance měl a nic,CHORÝ chybí to je bez debat a forma našich borců??? Víra ve vlastní um a schopnosti opor týmu ,dosti zaostává a je to znát i na hře. Repre pauza snad něco dokáže a naši borci budou opět létat po trávníku a strašit soupeře.SNAD???? Ale obdiv fanouškům za včerejšek že vůbec dorazili tak jako já,i když fotbal nepohladil na duši.Snad jen ty Fans Karviné.

 •  17. 03. 2018, 13:07 • 
(0 odpovědí)

Dneska čekám 3 body a obětavost na Hřišti-Od Řezníčka lepší pohyb,lepší napadání,,konstruktivní rozehrávku a také více šancí zakončené golem.Pokud ne?MĚLI BY HO VYSTŘÍDAT DO DALŠÍCH ZÁPASŮ JINÍ BORCI A POPRAT SE O ZÁKLAD. myslím SI ŽE Karviná JE K PORAŽENÍ,ALE MUSÍ TO BÝT ODLIŠNÝ VÝKON,NEŽ V Brně A DOMA ZE SLOVÁCKEM.Liberec nám včera sebral Třetí příčku a tak bychom si ji měli dnes vzít spět .Večer na stadionu,už se těším a věřím že dnes i přes nepřízenˇ počasí bude Sigma hrát jak se sluší a patří .

 •  12. 03. 2018, 17:14 • 
(0 odpovědí)

Musím reagovat na pisatele pode mnou.
Ano podzim byl snový,Namlsali jsme se,a vím že to byl je i strop možného z dnešním kádrem.Beru i to že se jeden zápas nemusí povést,i to že Slávie je jinde než my.Já v Brně byl,byl jsem i na Slovácko a sledoval zápas ze Slávii.Brno to byla katastrofa,kdy nebylo možné se jak koli probít a vstřelit gol,Kde byla dle mě chyba??? Nervozita,nefotbalovost,jak již známe z minulosti,problém přesně přihrát a udržet balon a tím moci konstruktivně zaútočit .Navíc důraz v soubojích a snaha do nich jít.Slovácko o málo lepší ale nedostatečné,stačí porovnat zápas z Plzní, a to že jsme vyhráli,? ne naší pílí a obětavostí,ale chybou soupeře.Což se tato situace nemusí opakovat.Chybí persona která by to sama vzala na sebe a rozhodovala.Není nikdo kdo by v zakončení dominoval.Přiznejme,Chorý chybí!!!
Kde je Um a forma našich odchovanců kteří to již prokázali že umí??? Falta,Plšek,Zahradníček a jiní?? Jak jsou na tom dnes z vírou a i umem který získávali od malička????Nevěří si a jejich forma stagnuje a i možná upadá.Dle mého týmy pod námi v tabulce musíme přehrávat a sbírat body,máme na to,ale chybí lídr,chybí kvalita kterou na podzim ukazovali.Je jasné že se toto z našim úzkým kádrem nedá udržet,ale nějaká kvalita tam musí bít.
Nejde ani tak o poháry,Na ty i kdyby,nemáme,ale jde o to udržovat nějakou urovenˇ.A nejde spoléhat že se naši borci při zvednutí,udrží i v příštím ročníku,že budou hrát pro nás doma a spoléhat na juniorku????Ano může někdo zazářit,ale jak mile,je prodán konkurenci a to zníme a víme jak to je .Beru že jde o Peníze,rozpočet,o možnost hrát tu nejvyšší,ale to již také známe a víme jak to dopadá.Myslím že máme i na to minimálně 5 místo,ale od toho je Trenér a realizační tým aby to z našich borců dokázali vydolovat,umí to, převedli to na podzim,jen nejde chodit na fotbal a jezdit na jiné stadiony a ptát se co se zase stalo???Jezdím a dost často,a chci jezdit na Sigmu,která se porve i z ježděním po zadku o výsledek.
Zatím moc radosti nemám a z obavou budu sledovat duel z Karvinou,pokud ani tam přesvědčivě neuspějí,bude celí podzim na vážkách.

 •  11. 03. 2018, 18:58 • 
(0 odpovědí)

Nechtěl jsem kritizovat po utkání ze Slováckem ale dnes první poločas dobrý,i když Slavie hrozila,Raichl pomohl,po našem střeleném golu Slavie zvýšila otáčky a naši byli v problémech,obrana byla na ručník a ostatní se zatáhli a jen bránili.Beru že je Slavie kvalitnější ale první poločas ukázal že se s nimi dá hrát.Jenže to by nesměla naše eskadra jen bránit a odkopávat balon.Je to škoda ale mohla být remíza.Hra ze Slováckem a i z Brnem hrůza. Je jasné že budeme s touto hrou rádi za místo do desítky. Beru i to že podzim byl strop našich ale nemohou takhle propadat v utkáních z týmy pod námi v Tabulce.Alibisticky tvrdit že se dá hrát z každým a na hřišti ukazovat hru která dle předpokladů nebude slavit úspěch.Mnoho hráčů je z formy a je jasné že náhrada není.Myslím si že i kdyby jsme náhodou uhráli Evropu za stávajícího stavu na ni nemáme,Chybí v dnešní době kvalita a tu nemohou přinést hráči z juniorky.Řezníček alesponˇ mě za ty 3 zápasy nepřesvědčil,jediní kdo si drží nějaký standard???Radakovič,Sladký,Jemelka,tedˇ i Hála a jiní?? ZAHRADNÍČEK,HOUSKA,FALTA,BY MĚLI BÝT OPORAMI TÝMU A KDE JSOU????FORMA JIM UPADÁ A NEVĚŘÍ SI.Hra z Chorým a bez je dost odlišná,málo kdo dokáže udržet balon a i v soubojích.To je ta kvalita která jim chybí a nepočítám dnes Slávii,ikdyž první poločas za situace kdy má jistou kvalitu Slávie dobré.Jen pak bez boje ,bez pohybu bez kvalitních přihrávkách a kvalitnějších zakončení.Mám obavu za stávajícího stavu ,jak Sigma dopadne. Ano nesestoupí,ale myslím že by měla udržet nějaké dobré umístění.Nemyslím tím místa kolem 10tky

 •  24. 02. 2018, 19:27 • 
(0 odpovědí)

Tak dnes v Brně zima,fotbal hrůza,Tak špatný fotbal jsem dlouho od Sigmy neviděl,bez důrazu,Řezníček 5 x v ofsajdu kdy jeho držení míče z 50% nedostatečné až naivní. Naši borci dnešek odehráli tak na 60% svého umu.S takovou hrou to nebude stačit ani na 5tku v tabulce.právě Slovácko remizovalo ze Spartou a mám obavu,pokud se toho hodně nezlepší tak bude opět prohra.Dnes a všiml jsem si i minule,Zahradníček slabí článek a Vepřek dnes ????Gol jde na jeho hlavu zároveň z obranou.Dnešek oproti zápasu z Plzní diametrálně odlišný. Druhé místo v ohrožení a budoucnost nejistá

 •  04. 01. 2018, 19:15 • 
(0 odpovědí)

Tak nám CHoras odešel,škoda je to citelné oslabení,snad se mu bude dařit a uplatní se.
Nevím zda Řezníček zapadne,v Plzni se moc neukázal,udivíme ???
A spekulace o příchodu posil????Vše ale Doležal????
Myslím že zde má brány zavřené,alespoň u nás fanoušků.Doufám že vrchnost o něm neuvažuje?? Stačí si jen vzpomenout na jeho odchod a souvislosti při něm.
Doufám že,udržíme v tabulce to postupové místo do Evropy a dokážeme opět dostat fotbal v Olomouci tam kam patří.

 •  10. 04. 2017, 09:43 • 
(0 odpovědí)

Sobotní zápas ?? bylo to něco jiného než těch pár posledních.Pěkné !!!!! Takovou hru si myslím fanoušek představuje,ač někdy z chybami ale ofenzivním stylem což známe z minulosti.Gratulace a očekávám tento styl a pěkný fotbal i doma v pátek.

 •  06. 03. 2017, 15:15 • 
(0 odpovědí)

Ještě jedna věc!!!

Je z podivem že klub na svých oficiálních stránkách a na Facebooku k tomuto incidentu ,nevydal žádné prohlášení.
Je to docela vážná věc která se při zápase v Pardubicích stala,jelikož pokud klub nezakročí a prostředky nato má,může se tato věc opakovat kdykoliv a i na domácích zápasech,navíc by se měl klub ve svém prohlášení za svého hráče plně postavit a takto dát všem najevo,že tyto zhovadilosti několika chuligánů trpět nebude,Hodně klubů má hráče jiné národnosti a tak by se mohlo v budoucnu ,pokud klub neudělá nějaké opatření,soustředit na jejich jména.
Jsem zvědav jak klub bude reagovat a zda se oficiálně k tomuto incidentu postaví.Dle mého tak již mělo být učiněno!!!!!

 •  06. 03. 2017, 15:01 • 
(1 odpověď)


Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Sice jsem označován za kritika a pisálka,ale dění v klubu a na hřišti mi lhostejné není ,takže mi toto označení nevadí,naopak

Nejdříve gratulace k sobotnímu zápasu v Pardibicích.Byl jsem tam.
Na první zápas jara dobrá podívaná.Musí potvrdit to samé doma v neděli.

Dále bych se rád vyjárřil k některým,podotýkám některým,ne všem, fans ktří byli přítomní na zápase v Pardubicích.Je otázkou zda se jako fans dají titulovat,neb banda bezmozků,kteří než by povzbuzovali svůj tým,rasisticky urážely našeho hráče."Bidje Manziu,,

Je to ostuda jelikož jsem vždy říkával že máme jedny z nejlepších fanoušků v republice,bez větších incidentů,vždy ikdyž se nedařilo pořádali výjezdy se svým klubem na zápasy.Ale tato banda opilých chuligánů se může řadit k tomu nejhoršímu ,co zde v republice máme. Jediné přípustné ,zakročení proti tomuto je,zákaz na domácích zápasech,myslím že by nebyl problém tuto chátru identifikovat.
Bidje Manzia je v ČR několik let a vystřídal několik klubů ,než si ho vybrala Sigma a dala mu šanci.
O této ostudě se již píše v novinách,což není dobrá vizitka,pro nás všechny co na zápasy chodíme.
Dle mého by ml klub razantně zakročit,myslím že nato prostředky a pravomoc má,jelikož musíme chránit kohokoliv z hráčů kteří u nás nastupují,nekompromisně a tvrdě.
Pochopil bych třeba rvačku,nebo nějaké to pyro,ale rasistické urážení kohokoliv,je nepřípustné.
Jsem zvědav jak na toto Klub,Sigma bude reagovat a zda tomuto do budoucna zamezí.

 •  03. 02. 2017, 12:34 • 
(0 odpovědí)

Gratulace mladým reprezentantúm
myslím že by mohla růst nová generace Sigmáků

Poslední aktuality

Janotka: Klukům nemám co vyčíst. Výkon se nepotkal s výsledkemJanotka: Klukům nemám co vyčíst. Výkon se nepotkal s výsledkem
| 02.10.2023
Béčko prohrálo s Duklou. Zápas rozhodl jediný gólBéčko prohrálo s Duklou. Zápas rozhodl jediný gól
| 02.10.2023
V prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé BoleslaviV prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé Boleslavi
| 02.10.2023
Žákyně prohrály se Slováckem. Béčko nestačilo na Uherský BrodŽákyně prohrály se Slováckem. Béčko nestačilo na Uherský Brod
| 02.10.2023
B-tým v pondělní dohrávce vyzve pražskou DukluB-tým v pondělní dohrávce vyzve pražskou Duklu
| 01.10.2023
Devatenáctka i sedmnáctka nestačily na PlzeňDevatenáctka i sedmnáctka nestačily na Plzeň
| 01.10.2023
Sigmačky těsně prohrály s Duklou PrahaSigmačky těsně prohrály s Duklou Praha
| 01.10.2023
Jílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gólJílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gól
| 30.09.2023
Beneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaněBeneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaně
| 30.09.2023
Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3
| 30.09.2023
Pozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacímPozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacím
| 29.09.2023
Očekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve BaníkOčekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve Baník
| 29.09.2023
Pospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohouPospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohou
| 28.09.2023
Osmnáctka i šestnáctka porazily v předehrávce ZnojmoOsmnáctka i šestnáctka porazily v předehrávce Znojmo
| 27.09.2023
Program týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s DuklouProgram týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s Duklou
| 27.09.2023
Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku! Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku!
| 26.09.2023
Nabitá fanzóna před Baníkem! Občerstvení, autogramiáda a soutěžeNabitá fanzóna před Baníkem! Občerstvení, autogramiáda a soutěže
| 25.09.2023
Pohárový zápas proti Žižkovu začne o tři hodiny pozdějiPohárový zápas proti Žižkovu začne o tři hodiny později
| 25.09.2023
Sigmačky se zapojí do projektu UEFA Playmakers pro mladé dívkySigmačky se zapojí do projektu UEFA Playmakers pro mladé dívky
| 25.09.2023
B-tým žen porazil vysoko Vyškov. Žákyně hrály s HodonínemB-tým žen porazil vysoko Vyškov. Žákyně hrály s Hodonínem
| 25.09.2023


OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná