Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 48 komentářů

Zobrazit od data
 •  06. 10. 2018, 08:41 • 
(0 odpovědí)

Ve věci odvolání SK Sigma Olomouc, a.s., ID 7120721.......
„Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil“......(náš fotbal) Je v dobrých rukou krále Miroslava“ nebo, že by už Romana....

 •  05. 10. 2018, 13:58 • 
(0 odpovědí)

Co lze v České absurdistánové republice čekat!!! V politice, ekonomice, justic i ve sportu, vše jedno jest. Když podobnou logiku zavedeme u soudu dostanete 25 let za loupežnou vraždu ačkoliv se dodatečně zjistilo, že jste jen loupil. Jenže soud vycházel z původního zápisu.....

 •  27. 08. 2018, 18:13 • 
(0 odpovědí)

Čas ukáže, do konce sezóny je ještě daleko, ale... Loňská pohádka skončila a evropské vystřízlivění přijde ve čtvrtek. Na co bude Sigma stačit v tomto ročníku nejvyšší soutěže uvidíme. Nejsem škarohlíd a věřím, že tu ligu nakonec uhrajeme! Pořád je času dost a mužstu i trenéru Jílkovi stále věřím! Jednu věc jsem si ale již vyjasnil. Na Pardubice, Chrudim nebo Třinec si permici už určitě nekoupím.

 •  26. 07. 2018, 15:15 • 
(0 odpovědí)

Dobrý den, jak jsem se dočetl stránkách Sigmy, bylo tedy v neděli na východní tribuně vše v pořádku. Lelkující příslušníci pořadatelské služby, kteří nechali lézt po oplocení slávistické opice, tedy v sektoru hostů postupovali podle předem dohodnutého postupu, který byl koordinován s přítomnými složkami PČR. Házení petard na diváky včetně rodiny s malým dítětem (kteří si přišli sednout raději vedle nás kde, bylo volno) tedy naprosto v pořádku. Pokud je tedy toto předem dohodnutý postup, začínám opravdu uvažovat o tom, že na východní tribunu budu chodit jen na „neriziková“ utkání a na zbytek se díky tomu, že mám O2 budu dívat v klidu doma v televizi. Potom ovšem je zakoupení permanentky naprostá zbytečnost. Jestli chcete toto tak jen tak dál. Je mi smutno, že po 36 letech fandovství Sigmě jsme to dopracovali až sem. Hulvát si může dělat, co chce a slušný fanda raději zůstane doma. Děkuji Vážené vedení SIGMY.

 •  27. 06. 2018, 13:05 • 
(0 odpovědí)

V žádném případě se nechci nechat zatáhnout do této naprosto nesmyslné diskuse. Proto na případné osočování nebudu nijak reagovat. O výstupní klauzuli ve smlouvě Uroše Radakoviče (i Plška a Housky) všichni víme již více jak rok, možná déle. Alespoň předpokládám, že všichni ti co sledují dění kolem Sigmy o tom ví. Promiňte, ale potom nechápu tuto diskusi. Toť vše.

 •  12. 03. 2018, 12:06 • 
(1 odpověď)

Všechny Vás zdravím
Jen bych chtěl přijít se svou troškou do mlýna. Poslední výsledky a předvedená hra Sigmy i u mne vzbuzují rozpaky. Poslední utkání doma se Slováckem určitě nebyl žádný fotbalový zázrak, ale tři body zůstali. V Brně, což jsem neviděl, údajně lepší výkon a nic! No a Slávie? Vážení přiznejme si, že po tom co jsme viděli, musíme uznat, že je někde úplně jinde. Prostě kvalitu má a potom co jsem měl možnost vidět Spartu a Viktorku říkám, že je prostě v současné lize nejlepší. Podzim byl v podání naší sigmy prostě pohádka, vyšlo vše nač se sáhlo a kluci si věřili. Avšak jak říká jedno staré rčení: “Po hodech přichází srač..“ Je čas se podívat na věc objektivně. Sigma asi předvádí to na co v současnosti má. Tak to prostě je. Nechtějme se srovnávat a soutěžit s absolutní špičkou. Kdybych tady před úvodním výkopem tohoto ročníku napsal, že bude Sigma po dvou třetinách soutěže definitivně zachráněná a dokonce třetí tak mi doporučíte vyšetření v jednom zdravotnickém zařízení v nedalekém Šternberku. Jistě bylo by krásné a pořád tomu věřím, obsadit pohárovou příčku. To je jedna věc. Výhodou Zlína byl v loni přímý postup do skupiny. To Sigmě i v případě úspěchu a umístění na 4 či popř. pátém místě nehrozí. Pokud by neskončila třetí a zároveň Slavia druhá a vyhrála by pohár. Takže i tak jsou pěkné finance ve světle pohárových předkol hodně vzdáleny. To je věc druhá. Nebuďme zase takový škarohlídi. Já jsem přesvědčený, že všichni v Sigmě dělají maximum. Vedení s panem Minářem i trenér Václav jílek, kterému jsme kdysi nemohli přijít na jméno, všichni hráči již dávno splnili to, v co jsme na začátku věřili a možná jen doufali. Berme tuto situaci, tento stav tak jak je, buďme nároční a hladoví po úspěchu. Ale zůstaňme na zemi a pojďme do ochozů povzbudit kluky v další boji. Pokud to dopadne tak, že Sigma dosáhne na pohárové příčky, budete to paráda, pokud ne nelamme hůl, nezatracujme ji. Věřím, že po sezoně se Sigma stabilizuje a připraví se na další dlouhý pobit mezi elitou. To si přeji celým svým srdcem a věřím tomu. K tomu Sigmě dopomáhej bůh a hlavně my věrní fandové ta, jak já to dělám již pětatřicet let. Pěkný den všem.

 •  12. 03. 2018, 12:10 • 
(0 odpovědí)

Omluva za hrubku, "pobyt" je pochopitelně s tvrdým....

 •  12. 09. 2017, 17:00 • 
(1 odpověď)

Asi máte pravdu pane Hrdino. Podle současného výkladu pravidel a podobné kecy“ nějakého Mlsnu nikde v pravidlech nenajdete, alespoň já ne. Možná v nějakých výkladech pro rozhodčí. Potom se můžeme v ochozech dohadovat a přít o to či ono. Pravidla by měla být jednoznačná. Tak se musím, trenéru Šilhavému omluvit, všechny tyto prováděcí pokyny opravdu nemůže znát. Nicméně takových gólů bylo, jest a bude, že se tím nemusíme už zabývat.

 •  12. 09. 2017, 07:19 • 
(1 odpověď)

Tak komise rozhodčích má jiný názor na Jemelkův gól. Prosím, proč ne. Potom, ale nechápu ustanovení o tom, že " hráč po souboji o míč upadne na míč nebo se po pádu nechtěně dotkne míče rukou".

 •  10. 09. 2017, 15:26 • 
(0 odpovědí)

Jen krátce ke "spornému gólu" Prohlédl jsem si opakovaný přenos na O2 TV. Jsem přesvědčený, že ačkoliv k dotyku rukou došlo, nešlo o porušení pravidel.
Citace z pravidel fotbalu:
(21) Za porušení pravidla rozhodčí nebude považovat např. tyto situace:
• míč je nastřelen na ruku, kterou má hráč u těla, nebo

• hráč po souboji o míč upadne na míč nebo se po pádu nechtěně dotkne míče
rukou,

nebo
• hráč se po pádu na zem snaží vstát, přitom se rukou opře o zem a míč se zastaví
o jeho ruku, nebo
• hráč si instinktivně a reflexivním pohybem chrání před prudce vystřeleným
míčem choulostivou část těla, např. obličej, genitálie, ale i hrudník apod.,
nebo
• míč se odrazí od ramena hráče, nebo
• při odkopu
To že pan Škoda (jako 90% fotbalistů) nezná pravidla je jeho problém. Šokuje mě ovšem vyjádření trenéra, který se trénováním živý: „Jestli to byla ruka, po níž padnul gól, tak asi platit neměl. Ale neviděl jsem to. A neznám pravidla tak detailně jako sudí.“

 •  02. 05. 2017, 08:48 • 
(0 odpovědí)

Možná jo, nevím, protože neznám pravidla distribuce vstupenek v tomto případě. Jistě by ty permanetky neohrozily kapacitu. Nepředpokládám, že by přijelo 12 tisíc fandů z Opavy a Zlína. Nicméně co mne se týká, ačkoliv mám fotbal hrozně rád, tak souboj Opava vers. Zlín není pro mne zrovna to pravé ořechové. Ale proti gustu žádný dišputát. Pěkný den.

 •  30. 04. 2017, 09:15 • 
(0 odpovědí)

V tomto případě je pořadatelem Fotbalová asociace České republiky. Způsob prodeje a distribuce vstupenek na utkání je mimo SK Sigma. Sigma je pouze poskytovatelem stadionu.

 •  17. 04. 2017, 14:30 • 
(1 odpověď)

Většinou bývám kritický, ale tentokrát mi dovolte něco napsat na obranu mužstva. Spousta kritiky na předvedenou hru, ale máme tři body. A ty potřebujeme, jsou důležitější než předvedená hra. Tak to prostě je. Jistě, protrpěl jsem si to, ale konec dobrý všechno dobré. Jestli máme takto „špatně“ dohrát zbytek soutěže, tak za mne ANO. Opravdu je to růžové a cíl byl splněn. A divák to promine, ano promine, spíš než pohledný fotbal a opačný výsledek. Tak to je a bude. Nejen tady, ale ve Spartě, Opavě, Uničově a třeba ve Lhotě v okresním přeboru. Na hru se zapomene hned na druhý den, možná při odchodu ze stadionu., body zůstanou.
Co se týká „toho dohrávání zápasů u rohového praporku.“
Představte si situaci, říkám představte, protože je to již minulost a čistá fikce.
Vraťte se do soboty 31.10. 2015. V 81. minutě Juraj Halenár vyrovnává na 1:1 v domácím utkání s Mladou Boleslaví. Máme bod, nic moc, ale máme bod. Kdybychom to mohli vrátit a dokopat to u rohového praporku? Ne my hrajeme, necháme se zatlačit a v 89. minutě si Lukáš Magera bere vedení zpět na stranu Boleslavi 2:1. Nebereme nic. A jak si jistě pamatujete tak například tento bod by stačil, ano stačil k udržení v první lize. Ne nemusíte my psát jestli s tím souhlasíte. Pokud jste upřímní Vaši odpověď znám.

 •  21. 03. 2017, 13:27 • 
(0 odpovědí)

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/866979-s-plzni-jsem-nejednal-tvrdi-latal-spartu-nekomentuje-levski-odmitl.html#hp-sez
Látal je volný, haha... Trochu srandy nezaškodí, ne? Nedělejme z toho zatím tragedii.

 •  06. 03. 2017, 15:24 • 
(0 odpovědí)

Přidal jsem příspěvek ještě jednou, protože jsem ho umístil někam dolů.

 •  06. 03. 2017, 15:23 • 
(0 odpovědí)

Již dlouho jsem zde žádný příspěvek k dění klubu a prvního týmu nenapsal. Považoval jsem to za zbytečné, protože se nikdo z odpovědných osob nikdy k ničemu nevyjádřil. Nicméně po přečtení článku o chování některých „fandů“, jeli možné tyto individua vůbec takto nazvat, po sobotním utkání v Pardubicích se musím ozvat. Jsem zvědav, jestli se k tomuto nechutnému incidentu některý z oficiálních činitelů klubu nějak postaví a jestli toto veřejně odsoudí. Bylo by potřebné toto učinit jednak v tisku a také na klubových stránkách.
Myslím si, že pan Nečas promluvil za všechny slušné fanoušky a nejen za ně, ale za všechny slušné lidi. Proto se pod vyjádření pana Nečase podepisuji a plně s ním souhlasím.

 •  06. 03. 2017, 15:22 • 
(0 odpovědí)

Již dlouho jsem zde žádný příspěvek k dění klubu a prvního týmu nenapsal. Považoval jsem to za zbytečné, protože se nikdo z odpovědných osob nikdy k ničemu nevyjádřil. Nicméně po přečtení článku o chování některých „fandů“, jeli možné tyto individua vůbec takto nazvat, po sobotním utkání v Pardubicích se musím ozvat. Jsem zvědav, jestli se k tomuto nechutnému incidentu některý z oficiálních činitelů klubu nějak postaví a jestli toto veřejně odsoudí. Bylo by potřebné toto učinit jednak v tisku a také na klubových stránkách.
Myslím si, že pan Nečas promluvil za všechny slušné fanoušky a nejen za ně, ale za všechny slušné lidi. Proto se pod vyjádření pana Nečase podepisuji a plně s ním souhlasím.

 •  30. 12. 2016, 09:57 • 
(0 odpovědí)

Blíží se konec roku a nějaké zprávy z A týmu či klubu nikde. Baník posiluje a u nás ticho po pěšině. Nový sponzor??? Situace kolem stadionu??? Nějaké posily??? Naopak se uvažuje o výprodeji viz : ttp://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/vzhuru-za-lepsim-olomoucky-falta-byl-na-testech-v-brondby-kodan-20161229.html. Navíc se vše musíme dovídat na všech možných stránkách jen na oficiálních nikdy nic.
Takže se nic nemění. Bohužel přístup vedení pořád stejný. S přáním hodně štěstí a zdraví do nového roku L. Mach

 •  02. 09. 2016, 12:23 • 
(0 odpovědí)

I přes poměrně neveselou situaci v Sigmě nás dokáže vedení pobavit. Asi před hodinkou jsem byl za zvuku sigmácké hymny pozván na rádiu IMPULS k návštěvě a podpoře našeho týmu v dnešním utkání proti FC MAS Táborsko.
Asi netřeba komentovat

 •  16. 08. 2016, 07:02 • 
(0 odpovědí)

„Naplnilo se to, co jsme očekávali, Prostějov má hodně bojovné mužstvo a my jsme se mu agresivitou nedokázali vyrovnat. Bohužel ale takovouto hrou nemůžeme bojovat o postup," říkal zklamaně po zápase trenér Olomouce Václav Jílek.
Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/bitva-o-hanou-bez-viteze-derby-prihlizel-plny-stadion-20160813.html
Proboha a je to tu zase!!!!!! Tak s kým už???

Poslední aktuality

Fans organizují výjezd do Edenu. Podpořte nás v sobotu na Slavii! Fans organizují výjezd do Edenu. Podpořte nás v sobotu na Slavii!
| 27.03.2023
Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!
| 27.03.2023
Fotbalistky Sigmy na úvod jara nestačily na FC PrahaFotbalistky Sigmy na úvod jara nestačily na FC Praha
| 27.03.2023
Florent Poulolo nastoupil za Martinik proti KostariceFlorent Poulolo nastoupil za Martinik proti Kostarice
| 26.03.2023
Šestnáctka porazila v moravském derby Brno 4:0Šestnáctka porazila v moravském derby Brno 4:0
| 26.03.2023
Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Béčko Sigmy zvítězilo v rakouském HornuBéčko Sigmy zvítězilo v rakouském Hornu
| 23.03.2023
Andrův stadion znovu domovem repre! V listopadu proti MoldavskuAndrův stadion znovu domovem repre! V listopadu proti Moldavsku
| 22.03.2023
Sigma ve spolupráci s městem pořádá Festival filharmonie Sigma ve spolupráci s městem pořádá Festival filharmonie
| 21.03.2023
Kryštof Daněk druhý v anketě Talent roku. Oceněni také další SigmáciKryštof Daněk druhý v anketě Talent roku. Oceněni také další Sigmáci
| 20.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Béčko nestačilo ve F:NL na KarvinouBéčko nestačilo ve F:NL na Karvinou
| 19.03.2023
Osmnáctka přivezla tři body z Opavy. U16 těsně prohrálaOsmnáctka přivezla tři body z Opavy. U16 těsně prohrála
| 19.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Další těžká zkouška. B-tým jede v neděli do KarvinéDalší těžká zkouška. B-tým jede v neděli do Karviné
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023


OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná