Olomoucká fotbalová škola

Vážení rodiče, milí kluci a fanoušci fotbalu,

po úspěšné loňské premiéře bychom Vás i letos velmi rádi pozvali k jejímu druhému ročníku, který se stejně jako v loňském roce uskuteční v průběhu července v nádherném sportovním areálu olomoucké Sigmy. I letos budou děti rozděleny do dvou turnusů podle věku tak, aby tréninkové jednotky byly co nejefektivnější a nejzáživnější.

V rámci zkvalitňování úrovně celé Fotbalové školy Vám přinášíme několik změn. Tou nejzásadnější je změna organizátora celého projektu, kterým se stal SK Sigma Olomouc. Právě ve spojení s organizačním týmem jsme pro Vás přichystali i tento nový web a taky nový facebook, který byl v loňském roce velmi oblíbený a sledovaný.

Cílem našeho projektu je podpora sportu a rozvoj zdravého životního stylu mládeže. Proto děkujeme všem, kteří se na přípravě fotbalové školy podíleli a umožnili, aby i přes neustálé zdražování a nárůst DPH zůstala účastnická cena nezměněna.

Sloganem letošního ročníku je „Od amatéra k profíkovi…“, a proto budeme moc potěšeni, pokud se s námi na týden stane „profíkem“ co nejvíce mladých fotbalistů.
Těšíme se na setkání s Vámi

Roman a Michal Hubníkovi

Webové stránky projektu www.fotbalovaskola-hubnik.cz

Stránka školy na Facebooku www.facebook.com/fsrmhubnik
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná