Tipsport.cz

Vstupenky

Jednorázové vstupenky pro sezónu 2021/2022

Vstupenky jsou pro všechny fanoušky k zakoupení v oficiálním sigmáckém Fanshopu vedle Androva stadionu nebo online v síti Ticketportal – www.ticketportal.cz.

Doporučujeme všem příznivcům Sigmy, aby vstupenky kupovali v předprodeji! Vyhnete se tak zbytečným frontám u pokladen. Mějte také na paměti, že z důvodu stále platných proti covidových opatřeních je potřeba před vstupem na stadion prokázat bezinfekčnost, fronty u vchodu se tak mohou tvořit o to více.

Rozpisy cenových kategorií pro ligová utkání v sezóně 2021/2022 naleznete níže. Děti do 15 let, studenti s průkazem ISIC a senioři nad 65 let mají vstupné zlevněné, pouze však na nekrytá místa. Děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Dospělí

ATRAKTIVITA SOUPEŘE I. 

 • nekrytá místa: v předprodeji 150 Kč, v den utkání na pokladně 200 Kč
 • krytá místa: v předprodeji 200 Kč, v den utkání na pokladně 250 Kč

ATRAKTIVITA SOUPEŘE II.

 • nekrytá místa: v předprodeji 100 Kč, v den utkání na pokladně 150 Kč
 • krytá místa: v předprodeji 150 Kč, v den utkání na pokladně 200 Kč

Děti do 15 let, studenti do 26 let a senioři nad 65 let

ATRAKTIVITA SOUPEŘE I. na nekrytá místa

 • v předprodeji 70 Kč
 • v den utkání na pokladně 100 Kč

ATRAKTIVITA SOUPEŘE II. na nekrytá místa

 • v předprodeji 50 Kč
 • v den utkání na pokladně 70 Kč

 

Permanentní vstupenky pro sezónu 2021/2022

Všichni příznivci Sigmy Olomouc, kteří jsou zároveň držiteli permanentních vstupenek, pozor! Nezapomněli jsme na vás a přinášíme vám zásadní informace k sezóně 2021/2022.

Díky postupnému rozvolňování vládních opatření můžeme na Andrově stadionu konečně přivítat alespoň malou část fanoušků, přednostně zejména držitele permanentních vstupenek. Přemýšleli jsme dále i o tom, jak vám nejlépe vynahradit ztracené zápasy, a také jak nastavit prodej permanentek na následující sezónu.

Spousta z vás se díky svému modrému srdci sama vyjádřila tak, že finanční obnos za zakoupené permice vrátit nechce a věnuje ho tak svému oblíbenému klubu. Nesmírně nás tato solidarita těší a moc vám všem za ni děkujeme! Uvědomujeme si však, že tento postoj nemuseli zaujmout všichni, a proto pro vás máme řešení: budete-li si to přát, tak vám vrátíme poměrnou část ceny poníženou o počet zápasů, o které jste přišli!

Začátek výměny permanentních vstupenek pro nový soutěžní ročník bude 8. června v kamenné prodejně Fanshop u Androva stadionu a cenu si určíte sami!

Permanentky na sezónu 2021/2022 pro SOUČASNÉ DRŽITELE

Současní majitelé permanentních vstupenek, kteří si budou chtít prodloužit permanentku i na další sezónu, si sami určí, kolik za novou permanentní vstupenku zaplatí. Vybrat si mohou z daného cenového rozmezí:

 • Vstupenky I. kategorie (krytá tribuna): 200–1500 Kč
 • Vstupenky II. kategorie (nekrytá tribuna): 150–1200 Kč
 • Dítě do 15 let: 50 Kč 

Permanentky na sezónu 2021/2022 pro NOVÉ ZÁJEMCE

Prodej permanentek pro nové zájemce začne také 8. června na neobsazená místa. Do 30. června budeme držet místa stávajícím držitelům permanentní vstupenky. Na výběr mají z těchto cenových kategorií:

 • Vstupenky I. kategorie (krytá tribuna): 2000 Kč
 • Vstupenky II. kategorie (nekrytá tribuna): 1600 Kč
 • Dítě do 15 let: 500 Kč (na místo vedle svého rodiče)
 • Dítě do 15 let: 50% sleva z ceny na krytou nebo nekrytou tribunu (samostatné místo)

Bonus

Připravili jsme pro vás také malou odměnu. Jako bonus za to, že Sigmu Olomouc podpoříte i v další sezóně a permanentku si zakoupíte, dostanete slevu 20 % na každý nákup v sigmáckém Fanshopu! Sleva bude platit po celou sezónu 2021/2022 a dostanete ji vždy po předložení permanentní vstupenky. Pozor, pouze však v kamenné prodejně vedle Androva stadionu.

Na základě dosavadních zkušeností ligových klubů s protiepidemickými opatřeními doporučujeme všem fanouškům Sigmy zakoupení permanentní vstupenky, neboť právě držitelé permanentek mají v současnosti větší šanci dostat se na stadiony.

Důležité termíny

 • 8. června – zahájení prodeje i pro nové zájemce na neobsazená místa
 • 25. června – poslední možný termín pro případné vrácení finanční náhrady
 • do 30. června – držíme místa stávajícím držitelům permanentní vstupenky

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na pracovníky našeho Fanshopu na email miroslav.skacelik@sigmafotbal.cz.

Otevírací doba Fanshopu

Pondělí - pátek: 10:00 - 17:00
V den utkání: 90 minut před a 30 minut po utkání

 


pla-nek-stadionu.png

OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná