Konec. Díky všem za podporu, po boji nakonec 3:2.

Teď rozhodčí píská Chorému hru na zemi a hosté mají standardku. Nerozumím.

90

Jakovljevič sportovně pomáhá Navrátilovi při křečích. Nastavují se 2 minuty.

90

Ordoš opět sám před brankářem, ale ten zase skvělým zásahem utnul šanci na 4. gól!

89

Chorý fauloval, ale poté byl zbytečně napaden hostujícími hráči, rozhodčí je ale netrestá ... ?

87

Hosté měli výhodu rohu, poté ale utekl Houska, ale byl jasně podražen Veselinovičem, který dostal zaslouženou červenou kartu.

87

Kotel na jihu zase přeje Sigmičce všechno nejlepší.

86

Brankář ale dobře zasáhl a poté byl Chorý nachytán v offsidu. V jakém, to nikdo neví.

85

Fanoušci řvou "ruka", ale máme jen roh.

84

Schůt z dálky, ale pár metrů vedle. Takhle by to šlo.

84

Hála perfektní obranný zákrok a stadion tleská.

82

Jakovljevič místo Kurtaje.

82

Hosté teď tlačí a útočí, my se v 11 lidech před bránou bráníme.

81

Míša Ordoš bojoval a šel i do střetu s brankářem, tomu ale pomohla rychlost a rukavice.

80

Avdič dostává za protesty žlutou kartu.

79

Po střele Mliky vytáhl fantastický zákrok Michal Reichl!

79

Petráček střídá Santose.

78

Javůrek byl po dohrání míče ostře sestřelen, ale rozhodčí žlutou nevytahuje...

77

Divkovič sice vystihl směr, ale Plšek mířil přesně a razantně a poprvé v zápase vedeme! 3:2! Sigma!

76

Hála podkopnut ve vápně, máme penaltu!

75

Z protiútoku poslal Ordoš na Javůrka, ale zase to bylo o trošku delší...

73

Javůrek to centrem na Navrátila myslel pěkně, ale ten nestačil na rychlou náhru.

72

Javůrek místo Zahradníčka. Stadion je teď v extázi.

71

Míša Ordoš dostal centr, zpracoval, udělal kličku brankáři a prokopl síť v bráně! 2:2! Sigma! Sigma! SIgma!

71

Surynek při zpracování ruka, rozhodčí dostal asi krabici od bot...

70

Rajnoch za protesty žlutá, stadion bouří, rozhodčí je opravdu...

69

Díky 2263 fanouškům, kteří si zakoupili lístek na dnešní zápas. Sigma!

68

Procházka na hřiště.

68

Reichl doprava, Kurtaj doprostřed. 1:2.

67

Snad jen Mlika a hlavní rozhodčí viděli, že by hrál Zahradníček rukou, penalta pro Most. Jak říká klasik, ta byla přísná ...

66

Po zemi, obrana odvrací.

65

Máme roh.

64

Teď se zase nemůže dostat k míči Most, ale nedaří se přihrávka.

62

Hála sám před bránkařém, podkopnutý, ale nic! Děkujeme, odejděte, pane rozhodčí!

61

Rozhodčí předvádí opravdu komedii. Nechával rozehrávat Reichla dvakrát, míč byl prý v pohybu.

60

Roh Mostu.

59

Schůt byl jemně tečován Navrátilem a letěl až do Amériky. Komedie rozhodčího pokračuje.

58

Chorý místo Vašíčka, Ordoš místo Cany.

57

Hosté se teď častěji snaží držet míč a moc ho Sigmě nepůjčovat. Vašíček teď byl faulován.

56

Hála měl na lajně volného Navrátila a taky mu směřoval svoji nahrávku, ale ta mu ujela a míč končí v zámezí.

55

Celý stadion teď odpovídá Sigma Olomouc a je to opravdu krásný poslech. Díky všem!

53

"Sigmičko, všechno nejlepší" se teď nese celým stadionem. Krásné choreo. Díky!

52

Cana zajel Santose a s bolestnou grimasou obdržel žlutou.

51

Krásná střela Honzy Navrátila, ale ještě lepší zákrok Divkoviče!

50

Vašíček šel zcela sám na brankáře, ale zbytečně zpomalil a nechal Divkoviče vyniknout.

49

Navrátil měl dostatek prostoru, ale přetáhl centr. Poté dostal žlutou Vašíček za faul na půlce hřiště.

47

Reichl skvěle zashál před dotírajícím Mlikou.

46

2. poločas začal pěkně, když Navrátil vysunul Vašíčka a ten z velkého úhlu přestřelil bránu.

Hráči už jsou na hřišti a za pár okamžiků začne druhý poločas.

Ještě jsem zapomněl na velice důležitou věc. Na jižní tribuně fanoušci rozvinuli opravdu obří plakát, který nese 9 obrázků postupného vývoje loga Sigmy. Děkujeme za krásné choreo! Ať žije Sigma!

Po prvním poločase je skóre 1:1. První branku vstřelil po jasném offsidu Mlika v sedmadvacáté minutě. Za pár minut ale už bylo srovnáno, když se po dorážce dostal k odraženému míči Vašíček a usměrnil jej do brány. Bohužel celý tento první poločas byl silně ovlivněn velice špatným výkonem hlavního rozhodčího a až příliš velkou ochotou hostujících hráčů mazlit se se zeleným trávníkem.

45

Poslední akcí byl Navrátilův pěkný centr, ale nepovedl se a rozhodčí píská poločas.

45

Rajnoch se srazil s Reichlem a musí být ošetřován.

45

Série nepřesných přihrávek skončila v rukou brankáře hostů. Ještě předtím ale zase spadl jeden z hostujících hráčů. A pak se samozřejmě jako mávnutí zlatým proutkem zvedl a odešel. Zajímavé.

43

Další "faul" našich a rozhodčí přerušuje hru a povolává lékaře. Hráč se ale okamžitě zvedl a jako by se nic nestalo odešel po svých.

42

Standardka se ale vůbec nepodařila a máme míč.

41

Na naší straně neudržel nervy na uzdě Hála a po faulu dostal žlutou. Standardka pro Most.

40

Vašíček se srazil s brankářem a ten bez jediného doteku spadl na zem jak pomatenej. Rozhodčí samozřejmě píská.

39

Hosté po každém souboji padají jak hrušky po dešti a hráči Sigmy se zlobí, stejně tak dávají svoji nelibost k verdiktům rozhodčího i fanoušci.

38

Cana dostal odražený míč a ze 30 metrů se napřáhl a trefil jednu z horních řad severní tribuny.

37

Nguen dal facku Navrátilovi a rozhodčí se žlutou nemeškal ani vteřinu.

37

Vepřek zkusil přímo na brankáře a tak ho vylekal, že měl co dělat, aby míč vyrazil.

36

Vašíček se hezky obtočil kolem obránce a ten jej musel zadržet nedovoleně, aby mu neutekl. Standardka zprava.

35

Po vstřeleném gólu jsme aktivnější a tlačíme se na bránu.

33

Po rohovém kopu se dostal odražený míč k Vašíčkovi a ten neměl problém zakončovat zblízka po zemi do brány. Sigma!

33

Vašíček vybojoval aspoň rohový kop...

31

Rajnoch centr na Vašíčka, ten v těžké pozici neudržel míč.

29

Té se ujal Vepřek, našel hlavu Vašíčka, ale ten netrefil ideálně a jeho hlavička nemířila ani na bránu.

28

Nguen kolíkama zezadu na Navrátila, máme standardku.

27

Bohužel, Mlika byl vyslán na zteč proti Reichlovi a tváří v tvář mu nedal šanci a prohráváme 0:1. To, že se jednalo o offside, neviděl ani jeden ze 4 rozhodčích.

24

Cana našel ideálně Navrátila, podle rozhodčího ale v offsidu...

23

Rajnoch dal hezkou příhru přes obránce na Navrátila, ale tomu nešťastně utekl míč do autu.

22

Šindelář nešťastně uhodil Mliku loktem do obličeje. Rozhodčí to sice neviděl, ale Mlika dlouho ležel v bolestech na zemi. Už se zase hraje.

21

Plšek nachytán v offsidu.

20

Na překrásný Vepřkův centr nedoskočil ani jeden z našich tří hráčů.

19

Navrátil dostal na vápno míč. Byl sice sám, ale míč poskakoval a Honza jej nezpracoval ideálně a přišel o míč.

18

Šindelář zachránil za minutu dvanáct krásný centr na Mlika. Roh hostů.

17

Schůt teď fauloval při průniku Vepřka, při následném rychlém rozehrání utekl Zahradníčkovi míč a v rychlosti jen zbořil reklamu za hostující bránou.

15

Zahradníček pěkná střela zpoza vápna, ale míč mu sjel na šajtli a netrefil úplně ideálně.

14

Houska centrem za obranu hledal Honzu Navrátila, ale byl moc dlouhý a lapil jej brankář.

13

Schůt naložil Vašíčkovi a píská se faul.

11

Vepřek vyslal po lajně Zahradníčka, ale obránce hostů byl pozornější a brankář vykopává.

10

Plšek výborná defenzivní práce a odvrácení nebezpečného rohu.

10

Roh hostů.

8

Kurtaj po jednom ze soubojů zůstal ležet na hřišti a musel být dlouho ošetřován.

6

Rozhodně nejlépe zahraná standardka dosavadního průběhu zápasu, ale Šindelář byl pozorný a nebezpečný centr odvrátil.

5

Vašíček šel prakticky sám na brankáře, ale jeho zpětná přihrávka na Plška se nepodařila. Na druhé straně mají hosté od rohového praporku standardku.

4

Navrátil nepřešel přes Řeháka, ale stále držíme míč.

3

Ale ani Kurtajovi se centr nepovedl a z protiútoku šel na brankáře Plšek, ale nic kloudného nevymyslel a hosté mají míč.

2

Schůt dostal naloženo a rozhodčí píská faul.

2

Zahradníčkovi se ale centr nepovedl a skončil jen na hlavě hostujícího obránce.

1

Veselinoviš předvedl šlapák na Canu a hned zkraje utkání tak máme standardku zleva.

1

Rozhodčí foukl do píšťalky a další domácí zápas je tu. Pojďme posunout Sigmu k dalšímu povedenému výkonu svým fanděním! Sigma!

Hráči spolu s rozhodčími vyšli na hřiště a za potlesku fanoušků jsou určitě nabuzeni, aby dnes předvedli dobrý výkon a aby další 3 body do tabulky zůstaly doma.

Sestava SK Sigma proti Mostu: Reichl – Hála, Rajnoch, Šindelář, Vepřek – Zahradníček, Houska, Cana, Plšek, Navrátil – Vašíček. Na střídání jsou připraveni Na střídání jsou připraveni Ordoš, Habusta, Varadi, Chorý, Javůrek, Janotka a Blaha.

K utkání byla delegována trojice rozhodčích ve složení Jiří Houdek – Tomáš Mokrusch, Miroslav Fišer. Lístky lze koupit v klubové prodejně Fanshop dnes od 9 do 12.00, pokladny i brány stadionu otvíráme hodinu před výkopem.

Vítejte u našeho textového onlajnu z utkání SK Sigma Olomouc versus FK Baník Most 1909. Zápas začíná v 15.00.