• Ostatní

Záložníci Chytil a Antl reprezentovali

• 28. 10. 2015

Dva hráči SK Sigma Olomouc v úvodu tohoto týdny nastoupili za národní týmy. Záložník Mojmír Chytil (1999) hrál kvalifikaci s repre U 17, středopolař Martin Antl (1998) zase přípravné utkání s reprezentačním výběrem U 18. Další zápasy mají ještě před sebou.

Repre U 17 porazila v prvním utkání turnaje I. fáze kvalifikace na ME v Lichtenštejnsku domácí tým čtyři nula. Záložník Mojmír Chytil naskočil do zápasu v 66. minutě. V nominaci je z našeho klubu ještě obránce Robert Sivoň (1999), ten do duelu nezasáhl, zůstal připravený na lavičce. Sedmnáctku ještě čekají dva zápas, proti Gibraltaru (28. října, Balzers, 12.00), a proti Chorvatsku (31. října, Balzers, 15.00).

Osmnáctka prohrála se Švýcarskem 1:2, záložník Martin Antl šel do hry na posledních deset minut již za rozhodnutého stavu. Další zápas se Švýcary se hraje ve čtvrtek 29. října.