• Ostatní

Dorostenec Riedl se trefil v reprezentaci. Hrál i Michalík

• 29. 4. 2022

Záložníci Patrick Scott Riedl a Jakub Michalík nastoupili ve čtvrtek za reprezentaci do 16 let v přípravném utkání proti Rakousku. Pomohli k remíze 1:1, na níž se navíc Riedl podílel i vstřelenou brankou.

Reprezentační šestnáctka odehrála proti Rakušanům během přípravného soustředění v Písku dva zápasy. Úterní duel, do nějž naskočil Patrick Scott Riedl jako náhradník v 75. minutě, skončil nerozhodně 2:2.

O dva dny později se soupeři rozešli znovu smírně. Na vedoucí branku Brkice z 29. minuty odpověděl o deset minut později trefou z přímého kopu právě olomoucký fotbalista Riedl.

Na jeho branku se můžete podívat v čase 48:00

Riedl odehrál v barvách národního týmu kompletní utkání. V základní sestavě figuroval ve čtvrtek i Jakub Michalík, který byl střídán v 54. minutě.