• A-tým - ohlas

Odehráli jsme těžký zápas, Ludogorec ukázal kvalitu, řekl Stoppen po utkání

• 31. 1. 2024

Tadeáš Stoppen odchytal celý druhý poločas přípravného zápasu proti bulharskému Ludogorci. Několika zákroky svůj tým podržel, přesto i on jednou kapituloval. „Soupeř ukázal kvalitu, měl individuálně hodně schopné hráče,“ řekl po zápase.

Jak hodnotíš zápas proti Razgradu?

Soupeř ukázal kvalitu, měl šikovné hráče hlavně nahoře, individuality, techničtí hráči. Byl to těžký zápas. Byli hodně rychlí, individuálně hodně schopni a dali nám tři góly. Bohužel jsme na ně nestačili a prohráli.

Ty jsi šel do brány na druhý poločas, měl jsi hodně zákroků. Který byl pro tebe nejtěžší?

Nejtěžší byla asi hlavička po rohovém kopu. Protihráč to hlavičkoval docela zblízka, jsem rád, že se mi to podařilo vyrazit nad břevno.

Co chybělo k tomu, abychom vyrovnali na 2:2?

Trochu více štěstí v zakončení a dohrát nějaké akce. Měli jsme dobré střelecké pozice, škoda, že nám to tam nepadlo. Kdybychom dali gól na 2:2, věřím, že bychom to zvládli dovést do remízového konce.

Jak jsi spokojen s průběhem soustředění v Turecku?

Hodnotím to určitě kladně. Máme krásný hotel, spoustu jídla, to vše nám přispívá k dobré regeneraci. Podmínky máme suprové. Máme tu posilovnu, kvalitní hřiště, nemáme si vůbec na co stěžovat.